Kartonová střiž – drť

Kartonová střiž/drť je ideální ochranou produktů z vlnité lepenky, je 100% ekologický výplňový materiál. Kartonová střiž je velmi tvárný a pružný přepravní materiál s vynikajícími tlumícími vlastnostmi, která je vyrobena z mixu třívrstvé a pětivrstvé vlnité lepenky. Formát střiže zajišťuje vynikající odpružení a polstrování pro všechny druhy zboží. Vaše zásilky se obejdou bez plastu, ale ne bez optimálního tlumícího a ochranného účinku. Dostupné v balení po 10 kg.  

Kartonová střiž je flexibilní a snadno se trhá a je vhodná nejen pro přepravu, při stěhování, ale i pro bezpečné skladování produktů. Střiž se snadno přizpůsobí vašim potřebám a velmi dobře se hodí pro balení velkých i malých předmětů.

 
Kartonová střiž - drť na fixaci / objem balení 0,226 m3, cca 10kg

Kartonová střiž - drť na fixaci / objem balení 0,2...

Kartonová střiž KARTOFIX je vhodná pro fixaci zboží v ...

 
od 112,00 Kč
Cena bez DPH
od 135,52 Kč
Cena s DPH
Skladem: 21 bal
Kód: 24.801.200

Kartonová drť je velmi stabilní, snadno tvarovatelná s vysoce tlumícím efektem, vhodná pro opravdu široký výběr produktů. Ideální pro balení zboží, u kterého dochází k tzv. plavání produktů nahoru / dolů v krabici.

Zabalte těžké a citlivé zboží 100 % ekologicky. Výplňové střiže či drtě se velmi snadno zpracovávají. Kartonové výplňové materiály lze snadno trhat nebo řezat.  Všestranné, velmi flexibilní a přizpůsobivé a opakovaně použitelné s velmi dobrým tlumicím účinkem – chrání vaše přepravované zboží před nárazy, poškrábáním, rozbitím a jiným poškozením.

Rady, tipy, návody