Nový provozovatel obchodu s obalovým materiálem obalykredo.cz

Od 1. března 2023 přebrala kormidlo e-shopu obalykredo.cz společnost EUROPAPIER – BOHEMIA, spol. s r.o.

přechod společnosti

Kdo jsme?

Naše začátky počínají v roce 1971 ve Vídni, kdy čtyři papírny založily velkoobchod papírem EUROPAPIER. Od roku 1989 se EUROPAPIER postupně začal rozšiřovat do střední a východní Evropy. Česká republika samozřejmě nemohla chybět. Jsme tu pro Vás již 30 let a za tu dobu se toho mnoho odehrálo a změnilo. Dnes už nejsme jen velkoobchod s papírem pro nakladatelství a tiskárny. Naše portfolio se rozrostlo o kancelářské papíry a potřeby, hygienické produkty, úklidovou chemii a v neposlední řadě o obalový materiál, který dobře znáte z e-shopu obalykredo.cz. Víme, jak je v dnešní době důležité myslet na budoucnost celé naší planety a její ochranu, proto se i naše společnost zavázala, že do roku 2050 bude zcela CO2 neutrální.

Co Vám nabízíme?

Působíme po celé ČR a k tomu potřebujeme pořádnou logistickou flotilu, která Vám teď bude k dispozici. Díky tomu jsme schopni doručovat například kartonové krabice už 2. den po objednání. Rozšíříme standardní způsoby doručení o nové možnosti. Víme, jak je čas důležitý, a tak jím prostě neplýtváme.

Za léta působení na českém trhu jsme vybudovali tým specialistů, kteří vám budou schopni vybrat ty správné obalové materiály, které právě potřebujete. Ať už se jedná o klasické či speciální kartonové krabice, fólie, lepicí pásky nebo například tašky na zakázku. Naši specialisté na obalový materiál Vám vždy rádi poradí.

A jak je to s produkty? Vzhledem k tomu, že působíme po celé Evropě, máme dodavatele po celém světě. Díky tomu vám můžeme nabídnout širokou škálu produktů ve vysoké kvalitě, za dobrou cenu.

Změní se něco?

Nový provozovatel znamená nové obchodní podmínkyochranu osobních údajů a změnu místa osobního odběru, které se stěhuje za námi do Prahy, do Hostivaře. Jinak zůstává vše, na co jste zvyklí, a to nejen služby a produkty, ale též lidé. Nadále se tak můžete setkávat s Monikou Pelnářovou, Terezou Raušovou a Vladimírem Mráčkem. Sortiment produktů se bude rozšiřovat a my budeme pracovat na tom, aby na e-shopu přibývaly nejenom produkty, ale i funkce, díky kterým budou Vaše nákupy co nejjednodušší a nejpříjemnější.

Věříme, že se Vám nakupování na obalykredo.cz bude i nadále líbit!

team europapier bohemia