O nás

Jsme ryze Česká firma střední velikosti, založená v roce 2000 jako fyzická osoba a od roku 2000 jsme právnická osoba Obaly KREDO s.r.o. Zabýváme se prodejem a distribucí obalových materiálů. Kartonové krabice vyrábíme v naší kartonážce a s ostatními  obalovými materiály obchodujeme.
 
V začátcích podnikání byla naše hlavní motivace být úspěšní na trhu a vydělávat peníze na rozvoj firmy a abychom dokázali být dlouhodobě ekonomicky soběstačná firma. To platí stále, ale jak mě jako majiteli firmy přibývají léta, tak je pro mě čím dál tím důležitější mít dobré vztahy se zaměstnanci a následně samozřejmě i se zákazníky. Protože, když už musíme chodit do práce, tak abychom tam chodili rádi, a v pohodě a občas jsme to tam i radostně prožili. Radost je kořením života.
Během své nedlouhé kariéry jsme v naší firmě zjistili, že s některými kolegy byli velmi dobré vztahy, a tak se nám tam i velmi dobře pracovalo.
Ale občas jsme měli ve firmě i spolupracovníky, s kterými jsme dobré vztahy neměli a s těmi se nám opravdu dobře nespolupracovalo. Takže v současné době se snažíme budovat dobré vztahy mezi námi kolegy a věřím, že i díky tomu budeme mít vřelé vztahy i s našimi zákazníky. Věřím, že jak se působí na zaměstnance, tak takovou mají náladu, a pak si stejnou náladu přenášejí dále na vás, naše zákazníky.  A to je základ všeho. Mít dobré vztahy mezi sebou uvnitř firmy, abychom mohli mít i dobré vztahy se zákazníky, a pak následně aby naši zákazníci měli radost i z nákupů, jak je naše přání a vize.
Pokud k nám někdy budete volat, tak budu rád, když se kolegů zeptáte, jak se jim daří, a jak se jim u nás pracuje a třeba budou rádi i kolegové, že se o ně taktéž zajímáte.
 
Posláním naší firmy je pomoc zákazníků rychle, jednoduše, radostně a za příznivé ceny nakoupit obalové materiály, které by ochránili vaše zboží při dodávání a přepravě svým zákazníkům.
 
A na závěr bych si Vás požádal, pokud spolupráci s naší firmou cítíte tak, jak výše uvádím, abyste nám dali prosím Vás vědět např. na mail:
mara@obalykredo.cz nebo info@obalykredo.cz nebo se třeba i zmínili do telefonu, což by nám určitě udělalo radost.
Ale neobávejte se nám sdělit i vaše negativní pocity, pokud to tak budete cítit. Rozhodně se na Vás nebudeme zlobit, ale spíše naopak budeme rádi, když se dozvíme, kde máme problémy nebo rezervy, které sami nevidíme.
 
Více informací ohledně názorů našich zákazníků na náš servis vůči nám si můžete přečíst zde: https://obchody.heureka.cz/obalykredo-cz/recenze/
 
Ing. Jiří Mára, zakladatel firmy