Fixační papírové výplně - výroba a použití

Automatické i ruční stroje na výrobu fixační papírové výplně pro každého

Vyrábějte výplňový materiál v okamžiku kdy ho potřebujete a v místě kde ho potřebujete. Fixační mačkaný papír je ideální a ekologickou výplní pro fixaci zboží a výrobků v obalech a krabicích a nachází široké uplatnění ve všech sektorech průmyslu. Podle nutného objemu výroby se můžete rozhodnout pro ruční stolní stroje a nebo pro stroje automatické určené na výrobu mačkaného fixačního papíru.

Systém výroby papírových výplní probíhá tak, že se do stroje vloží role papíru nebo skládaný papír a stroj je tzv. protáhne a tím dojde k jeho deformaci (vytvarování a zpěvnění), ihned poté je možné jej použít jako kvalitní fixaci zboží. Fixační papír je možné používat opakovaně, nejedná se tedy o jednorázový výplňový materiál.


V naší nabídce naleznete stroje ruční i automatické. Automatické stroje nabízíme pouze k pronájmu, ruční stroje můžete zakoupit v našem e-shopu.
Máte-li zájem o pronájem automatického stroje na výrobu mačkáného fixačního papíru kontaktujte naše zákaznické centrum na tel. čísle +420 326 910 990.

Stroje a jejich použití

ELPACK -
Poloautomatický
stroj na výrobu mačkaného fixačního papíru. Stroj je ideální pro firmy s nižší spotřebou fixačních materiálů. Fixační stroj ELPACK slouží pro výrobu papírového fixačního materiálu. Stroj je možné přimontovat k pracovním stolům nebo deskám. Velmi snadné použití: stroj se zapojí do elektrické sítě, papír se zasune do formovacího zařízení, pomocí pedálu se spustí automatické mačkání a vysouvání papíru, po vytažení požadovaného množství se papír odtrhne díky perforaci skládaného papíru.
K dispozici k pronájmu - kontaktujte nás +420 326 910 990

rucni stroj na vyrobu mackaneho papiruTUBEPACK -
Ruční stroj na výrobu mačkaného fixačního papíru TUBEPACK. Stroj je ideální pro firmy s nižší spotřebou fixačních materiálů. Fixační stroj TUBEPACK slouží pro výrobu papírového fixačního materiálu. Vyplněním přepravního obalu fixačním papírovým materiálem, vznikají deformační zóny, které ochraňují produkty před nárazy a otřesy. Stroj je možné přimontovat k pracovním stolům nebo deskám. Velmi snadné použití: papír se zasune formovacího zařízení, po vytažení požadovaného množství se papír odtrhne díky perforaci skládaného papíru.
Stroj můžete zakoupit v našem e-shopu
PAPERFIX
- ruční stroj na výrobu mačkaného papíru.
Ideální řešení pro firmy s nižší spotřebou fixačních materiálů. Stroj PAPERFIX je určen na výrobu mačkaného papíru. Stroj lze umístit na pracovní stůl, desku a nebo je možné je přišroubovat ke zdi. Velmi snadné použití: z odvíječe se papír zasune do formovacího zařízení, po vytažení požadovaného množství se odřízne, pomocí zabudovaného ozubeného nože. Díky pevné ocelové konstrukci je zvýšena odolnost stroje.
Stroj můžete zakoupit v našem e-shopu