FLO-PAK fixační tělíska

Fixační tělíska Flo-Pak jsou levné a šetrné řešení výplňového materiálu, který poskytuje výbornou ochranu zboží při přepravě. Velmi nízká hmotnost fixačních tělísek snižuje náklady na přepravu. Jsou ekologická a nezávadná. Odbouratelná při kontaktu s vodou. Pokud nedojde k jejich recyklaci, klasický flo-pak se plně rozloží během 9 až 60 měsíců, flo-pak BIO se rozloží do 14 dnů.

 

 
FLO-PAK - výplňový materiál CHIPS  500 l

FLO-PAK - výplňový materiál CHIPS 500 l

  Flo-pak polystyrenová tělíska jsou velmi oblíbeným vý...

 
od 518,50 Kč
Cena bez DPH
od 627,38 Kč
Cena s DPH
Skladem: 205 / ks
Kód: 24.601.200

Flo-pak fixační tělíska jsou vyrobena z pružných granulí polystyrenové pěny. Fixační tělíska je možné volně sypat do krabic nebo jiných obalů. Zabalené výrobky chrání proti nárazům a poničení v případě pádu. Díky izolačním vlastnostem i proti změnám teplot.

Lehké, bezpečné, rychlé: fixační tělíska pro citlivé zboží. Tato výplňová fixační tělíska jsou ideální v případech, kdy je třeba vyplnit velké dutiny v obalu, aby se ochránilo citlivé (např. křehké) zboží; bublinková fólie zde často nestačí. Pokud je třeba přepravit citlivé zboží, nemůže to být jednodušší:

  • Do krabičky nasypte vrstvu tělísek
  • Pečlivě vložte zboží.
  • Naplňte krabici tělísky až po okraj.
  • Zavřete krabici – hotovo!

Díky esovitému tvaru fixačních tělísek se do sebe zaháknou, a tím zajistí, že zboží zůstane na svém místě a zaručují optimální tlumení. Fixační tělíska lze samozřejmě použít několikrát: Po vyjmutí zboží jej jednoduše vložte do sběrné nádoby – a můžete je znovu použít!


 

Rady, tipy, návody