Lepící pásky od Obaly KREDO


Lepicí pásky zvané také izolepy jsou pásy fólie, papíru, textilu nebo jiného materiálu, na které je nanesené lepidlo. I proto je nabídka lepicích pásek tak velmi široká, určená pro různé druhy využití. 

 • Balicí lepicí pásky – jedná se o nejběžnější a nejpoužívanější pásky. Jsou jedním z nejběžnějších obalových materiálů, který se využívá jak v průmyslu, tak v domácnostech.

 • Podlahové lepicí pásky – používají se v několika barevných odstínech (bílá, žlutá, červená, zelená, modrá, černá), a jak už název napovídá, jsou určeny pro označovaní podlah. Nejčastěji ve skladových prostorách, přípravnách zboží, oddělení jednotlivých ploch. Tento typ pásek se vyrábí z velmi kvalitních a odolných materiálů, nosič je PVC, který je velmi odolný proti mechanickému poškození.  

 • Barevné balicí lepicí pásky – jedná se o pásky, které mají shodné parametry jako běžné balicí pásky.  Vyrábí se v několika verzích barevného provedení (bílá, žlutá, červená, zelená, modrá, černá). Jejich nejčastější využití je v provozech, kde je optimální oddělovat zboží velmi podobného charakteru pro expedici. Často je také používá pouze červená páska na zboží zvláštního určení, protože červená znamená POZOR.

 • Maskovací – krepové lepicí pásky –  jsou z tenkého a lehce odtržitelného papíru. Maskovací pásky se velmi snadno po dokončení jejich využití odstraní z povrchu bez zanechání zbytků lepidla. Maskovací pásky jsou dostupné v celé paletě šíří. Nejčastěji se používají při malování k zamaskování míst, která nechceme přemalovat, a k vytváření barevných přechodů. Maskovací pásky, které naleznete v naší nabídce nejsou určeny pro dlouhodobé využívání v exteriéru.

 • Oboustranné lepicí pásky jsou pásky, kde je na nosič, naneseno lepidlo z obou dvou stran. Jedná se o moderní alternativu náhrady klasického mechanického spojování jako jsou šrouby, nýty a sváry.  Páska vytvoří během okamžiku spoj, který je pevný, trvanlivý, lehký a zároveň je schopná plnit i funkce jako je utěsnění spoje nebo tlumení vibrací. Při využití pásky není nutné dělat žádné zásahy do materiálu jako je tomu například při použití hřebíků, šroubů atd. Lepení pomocí oboustranné pásky je velmi snadné a zvládne ho opravdu každý. Pásky mají mnohostranné využití v průmyslu, při řemeslné práci v v domácnosti. Pásku stačí pouze přitlačit. .

 • Bezpečnostní lepicí pásky – s potiskem se používají k přelepování kartonových krabic s křehkých či jinak citlivým zbožím. Pro křehké a citlivé zboží doporučujeme využití pásky s potiskem KŘEHKÉ. Potisk BEZPEČNOSTNÍ PÁSKA s textem v českém a anglickém jazyce je využíván místo lepicích pásek s individuálním potiskem pro zabezpečení zásilek při expedici a doručování. Porušení pásky může naznačit narušení obsahu zásilky, lze ji tedy považovat i za určitou formu bezpečnostní pojistky zásilek.
  Bezpečnostní pečetící lepicí pásky se skrytým nápisem mají vlastnosti shodné s klasickou balicí páskou, ale navíc slouží ke kontrole nepovoleného vniknutí do zásilky, Jsou vyrobeny tak, aby se při jejich odlepení (stačí i částečné) objevil skrytý nápis, který zůstane na povrchu, ke kterému byla páska aplikována. Pásku po odlepení již není možné znovu přilepit. Bezpečnostní vytyčující lepicí pásky se žlutočerným a bíločerveným šrafováním se využívají k označování a ohraničování míst. Jejich využití je vhodné pro skladové a průchodové zóny, místa se zvýšeným bezpečnostním rizikem.

 • PVC lepicí pásky – jsou velice odolné proti přetržení a mechanickému poškození. Pásky se odvíjí stejnoměrně a potichu. Vhodné pro zalepování kartonů s těžším obsahem, úzké pásky jsou ideální k označování kabelů nebo je lze využít i při označování zón na betonové podlaze. Kaučukové lepidlo dobře drží na všech typech kartonů i na jiných materiálech.

 

 • Zpevněné lepicí pásky – jsou běžně vyráběny ve dvou druzích: tkaninou zpevněné lepící pásky s polyetylenovým potahem (duct tape) a s nánosem lepidla z přírodního kaučuku, ve standartní stříbrošedé barvě, a polypropylenové lepicí pásky vyztužené skelnými vlákny, vhodné pro zpevnění i velmi těžkých obalů.

 • Protiskluzové lepicí pásky – trvanlivé a odolné pásky pro vnitřní i venkovní použití. Určené pro použití v prostorách, kde mokré nebo kluzké povrchy mohou zavinit nehodu, například: schody, rampy, vchody, východy a podobně. Pásky jsou z vnější strany opatřeny tvrdými korundovými zrny a z vnitřní strany přilnavým lepidlem. Protiskluzové pásky se vyznačují dlouho životností a odolností proti vodě, povětrnostním podmínkám, tuku, olejům a detergentům. Jsou ohebné a vydrží opakované ohýbaní až do úhlu 90°.

nákup online