Obálky od Obaly KREDO

 

Obálky jsou nejrozšířenější obalový materiál, slouží od posílání dopisů, dokumentů až po zasílání drobných předmětů, knih, kalendářů nebo textilu.

Dopisní obálky vhodné pro běžnou korespondenci. Obálky jsou papírové a 100% ekologické. Nabízíme obálky s okýnkem i bez, opatřené samolepicím proužkem i navlhčovacím proužkem.

Kartonové obálky z pevné vlnité lepenky tzv. mikrovlny a opatřeny samolepicím proužkem pro snadné uzavření a perforovaným odtrhovacím proužkem pro snadné otevření. Jsou vhodné zejména pro tiskoviny, dokumenty, knihy a další ploché produkty. Konstrukce kartonových obálek umožňuje výškovou variabilitu.


Bublinkové obálky bezpečnostní se skládají ze dvou vrstev, vnitřní bublinkovou fólií a venkovním kraftovým papírem. Bublinková fólie tlumí nárazy a vibrace vznikající během manipulace a přepravy. Bublinkové obálky jsou vhodné pro zasílání lehčího menšího zboží např. knihy, textil, drobné součástky nebo náhradní díly. Uzavírání obálek je samolepicím proužkem.

Protinárazové obálky papírové jsou ekologickou variantou klasických bublinkových obálek. Tlumící výplň je tvořena papírem s voštinovou strukturou, která zajišťuje stejnou ochranu obsahu jako bublinková fólie. Obálky jsou 100% ekologické, uzavírání samolepicím proužkem.

Plastové obálky a poštovní tašky z pevné fólie jsou vhodné pro balení a zasílání produktů, které nejsou křehké, např. textil, obuv, knihy. Velmi často jsou využívány také pro zasílání tiskovin, především oblečení a textilu, velmi častou jsou používány též pro zasílání tiskovin. Plastové obálky nabízíme v několika barvách, uzavření samolepicím proužkem, který nelze odlepit bez toho, aniž by došlo k poškození obálky.


Průhledné obálky fóliové (samolepicí kapsy) pro přikládání dokumentů k vašemu zboží či zásilkám při transportu. Zadní část je samolepicí a snadno se tak připevní k podkladu, po jejím zalepení ji nelze bez poškození otevřít. Díky tomu se snižuje riziko nepovolaného proniknutí k dokladům. Fóliové obálky umožňují snadnou vizuální kontrolu přítomností dokladů.

online nákup obálek