Hledáte kvalitní a originální způsob, jak zabalit a označit Vaše zásilky? Chcete zvýšit povědomí o Vaší značce a ochránit produkty před neoprávněným otevřením nebo poškozením? Pak jsou pro vás ideální potištěné lepicí pásky s logem nebo jiným typem individuálního potisku.

Lepicí pásky s potiskem jsou praktický a efektivní způsob, který vám umožní přizpůsobit si vzhled vašich zásilek. Můžete si vybrat z různých typů materiálů lepicích pásek a druhů potisku.

Potištěné lepicí pásky vám nabízejí tyto výhody:

Propagace vaší firmy – potiskem vašeho loga, designu, sloganu, kontaktních údajů nebo jiných informací, které necháte natisknout lepicí pásku se výrazně zviditelní vaše zásilky nejen při doručení, ale i při přepravě. Čím promyšlenější potisk, tím větší pravděpodobnost, že si vás všimnou.

Zvýšení důvěryhodnosti – potiskem kvalitních a profesionálních lepicích pásek ukážete vašim zákazníkům, že dbáte na detaily a dodržujete standardy kvality.

Ochrana vašich zásilek – pokud zvolíte bezpečnostní potisk jako jsou čárové kódy, hologramy nebo výstražné nápisy, zajistíte, že vaše zásilky budou chráněny před neoprávněnou manipulací nebo poškozením během přepravy.

Šetrnost k životnímu prostředí – je prioritou vaší společnosti ekologie a recyklace, zvolte pro potisk papírové lepicí pásky.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele potištěných lepicích pásek, obraťte se na nás. Nabízíme vám široký sortiment potištěných lepicích pásek z BOPP nebo papíru s akrylátovým nebo hotmeltovým lepidlem.

Vyrábíme potištěné lepicí pásky na míru podle vašich požadavků a grafických návrhů. Potištěné lepicí pásky dodáváme po celé České republice za rozumné ceny a s rychlou dodací lhůtou.

Nechte si nezávazně spočítat cenu svých nových potištěných lepicích pásek pomocí naší on-line formuláře anebo nás kontaktujte pro více informací. Rádi vám zašleme zdarma vzorek potištěné lepicí pásky k otestování kvality.


Kalkulace potisku lepicích pásek

Vážení zákazníci, prosíme vyplňte jednoduchý formulář níže. Cenovou nabídku Vám zašleme na uvedený e-mail.
* tato pole jsou povinná