Krabice na víno

Přepravní krabice na lahve – správné balení pro kvalitní vína. Odesílatel odpovídá za stabilní a bezpečné zabalení svých zásilek. U křehkého zboží to ale může být dost komplikované. Nejen, že láhve na víno musí být zabaleny tak, aby tlumily nárazy a byly dobře chráněny, ale krabice také musí unést odpovídající hmotnost. Lahve vína jsou proto zasílány ve speciálních přepravních krabicích na lahve. Pomocí krabic lze bezpečně zasílat, jak červená a bílá vína, tak láhve sektu.

 
Krabice na víno 305x74x74 mm protinárazová ColomPac

Krabice na víno 305x74x74 mm protinárazová ColomPa...

Kartonová krabice na víno protinárazová, vhodná pře...

 
od 27,93 Kč
Cena bez DPH
od 33,80 Kč
Cena s DPH
Skladem: 598 / ks
Kód: 3.305.074.074

Přepravní boxy na lahve máme k dispozici pro jednotlivé láhve. Krabice je opatřena vložkou, která zabraňuje posunu lahve při transportu. Izolační vrstva vzduchu mezi vložkou a vnější stranou krabice poskytuje dodatečnou ochranu. Vnitřní rozměry boxu pro jednu láhev jsou cca 74x74x305 mm, venkovní 115x115x362 mm.

Krabice na víno jsou vhodné pro přepravu následujících typů lahví o objemu 0,75 l, např. bordeaux, burgundské, šumivá vína, sekt atd. Prázdná hmotnost krabice na zasílání lahví je 170 g. Naše přepravní krabice na láhve jsou schváleny PTZ (Post Transport Approval) pro přepravu DHL, ale lze je bezpečně zasílat i pomocí dalších přepravců. Potisk krabice upozorňuje na křehký obsah.

Pro bezpečné uzavření obsahu jsou krabice opatřeny samolepicím proužkem opatřeným kvalitním lepidlem, pro snadné otevření je možné využít integrovaný odtrhávací proužek.

Pokud nechcete své lahve posílat poštou, ale chcete je předat osobně, pak jsou ideálním řešením dárkové tašky na víno a jiné lahve. Naše dárkové tašky na láhve jsou vyrobeny ze 100 procent recyklovaného kraftového papíru a mají bavlněnou šňůrku jako rukojeť. Aby nedošlo k vytržení šňůry, je oblast kolem rukojeti chráněna dvojitým přehybem na okraji. Vlepený spodní karton navíc zabraňuje propadnutí obsahu. Naše elegantní dárkové tašky jsou dostupné v různých barvách s potiskem i bez. U nás najdete ještě více druhů dárkových tašek nejen pro láhve, ale i pro různé drobné dárky.

Ať sháníte krabice na stěhování, kartonové nebo plastové obálky, výplňový fixační materiál nebo třeba strečové fólie? Najdete je u nás, naše nabídka širokého sortimentu obalového materiálu je pro vás připravena. Můžete si u nás objednat kvalitní krabice a obalový materiál za nízkou cenu.

Pokud v našem sortimentu nenajdete ten správný produkt, neváhejte nás kontaktovat. Jako vhodné obalové řešení vám nabízíme také individuální krabice na míru.

Rady, tipy, návody