Tašky, ZIP sáčky, pytle na suť, pytle na odpadky

 

  • Papírové tašky – nabízíme v různých velikostech a barvách (hnědá a bílá). Taška z papíru je ideálním obalovým řešením i pro zákazníky kladoucí důraz na ekologický způsob balení.
 
  • Mikrotenové tašky - košilkové tašky z mikronetu jsou klasikou mezi odnosnými taškami. V našem internetovém obchodě naleznete několik velikosti, barev. Mikrotenové tašky jsou vhodné pro lehčí předměty. 
 
  • Igelitové tašky - s průhmatem nebo páskovým držadlem slouží již řadu let k obalům pro balení zboží v kamenných obchodech nebo jako praktický obal pro přenos předmětů všechno druhu.
 
  • ZIP sáčky - jsou nejuniverzálnějším obalem při nutnosti rychlého balení. Sáčky se zipem jsou transparentní, ihned vidíte, co v sáčku je. Sáčky lze popisovat. ZIP sáčky lze opakovaně uzavírat pomocí speciální drážky. Některé druhy jsou nad uzavírací páskou opatřeny otvorem pro zavěšení.
 
  • Pytle na suť - vysoce odolné pytle z polyetylenu vhodné pro stavební suť, k odnosu odpadu nebo stěhování. Tuhé plastové pytle lze naplnit těžkými předměty. Jsou vyrobeny z  nezávadného materiálu. Vynikají pevností a  chrání před nečistotami a vlhkostí.
 
  • Pytle na odpadky, do koše, odpadové pytle - v naší nabídce naleznete menší pytle do odpadkových košů,  velké pytle na odpad, které lze využívat i jiným účelům. Pytle se v různých barvách, můžete je tedy využít i pro tříděný odpad. Pytle na odpad se nejčastěji prodávají v rolích, kde jsou jednotlivé pytle odděleny perforací pro snadné odtržení. Pevné pytle na odpad lze využít i pro uskladnění sezónních předmětů, např. oblečení.