DOBŘE CHRÁNĚNÉ TÍM SPRÁVNÝM OBALEM

– obal produktu je nesmírně důležitý, protože chrání obsah, před poškozením, znečištěním nebo povětrnostními vlivy. Zejména při přepravě často dochází k nesčetným nárazům, vibracím, škrábancům a jiným vlivům, které ovlivňují obsah. Zboží je proto nutné přepravovat dobře a bezpečně chráněné, ve správném obalu. Další výhodou je snadné stohování krabic, což zajišťuje vysokou efektivitu a pohodlnou manipulaci nejen při přepravě, ale i při skladování. Mimo to obal může spotřebiteli poskytnout základ pro posouzení produktu, aniž by ho rozbalil. Vhodné, atraktivní balení dotváří celkový obraz, který může okamžitě zprostředkovat pozitivní dojem. Při zasílání zboží byste proto měli vždy věnovat pozornost kartonovému obalu. Na obalykredo.cz najdete širokou škálu vysoce kvalitních obalových materiálů pro přepravu a skladování.

OBALOVÝ MATERIÁL PRO KOMPLETNÍ BALENÍ

klasické klopové krabice a rychlouzavírací krabice jsou tím nejvhodnější obalem, pokud jde o zasílání, přepravu nebo skladování zboží. Najdete je u nás v mnoha různých velikostech a typech provedení, protože pro každý produkt se dá najít kartonová krabice. Pomocí vhodných balicích pomůcek lze bezpečně a dobře chránit i citlivé nebo křehké předměty. V našem rozsáhlém sortimentu výplňového a fixačního materiálu existuje celá řada produktů pro výplň a vycpávání baleného zboží. Poštovní obálky a poštovní krabice jsou první volbou pro menší zásilky. Pokud chcete, aby vaše zásilky vypadaly lákavěji nabízíme výběr speciálních krabic vhodných pro e-shopy. V kategoriích Lepicí pásky, Tašky anebo Pytle, sáčky jsou vám k dispozici další produkty, které zajišťují všestrannou bezpečnou přepravu vašich zásilek. I v případě, že chcete poslat větší množství zboží nebo objemné položky, najdete to v našem sortimentu, co hledáte. V naší kategorii Fólie máme na výběr různé druhy fólií od strečových až po pevné fólie, které vám pomohou s balením zboží na palety. S vhodnými obaly se balení stává obzvláště pohodlné, bezpečné a efektivní. Plánujete se v nejbližší době přestěhovat? Rádi pomůžeme nejen naší nabídkou krabic ke stěhování, ale též radou v našem blogu či video návodem, jak snadno zabalit nádobí. V naší nabídce naleznete vše, co budete pro bezpečnou a pečlivou přepravu věcí z vaší domácnosti potřebovat.

OBJEDNEJTE OBALY NA OBALYKREDO.CZ

Odesílejte, přepravujte a skladujte. Internetový obchod obalykredo.cz vám nabízí široký sortiment vysoce kvalitních obalových materiálů za rozumné ceny. Jednoduše si objednejte kartonové krabice, fólie, obálky, lepicí pásky a další obalové materiály a pomůcky k balení on-line a nechte si vše pohodlně doručit až k vašim dveřím.