Banner 1Banner 1Banner 3Banner 4

Banner 1Banner 1Banner 3Banner 4

Vážení a milý zákazníci,
úvodem bychom se Vám chtěli omluvit a požádat Vás o shovívavost. Ve dnech 26. 10. - 1. 11. 2020 bohužel musíme z hygienických důvodů naši společnost uzavřít. Objednávky doručené v této době budeme postupně expedovat, nejpozději v příštím týdnu.
Děkujeme za pochopení a buďte na sebe opatrní.
Tým Obaly KREDO
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. čísle 608 534 535 nebo 608 305 306


Obaly KREDO – výroba kartonových krabic a potištěných lepicích pásek, prodej obalových materiálů.  V našem e-shopu naleznete širokou nabídku obalů, např. krabice pro různé druhy použití, rozsáhlý sortiment lepicích pásek, strečové a bublinkové fólie, poštovní obálky z různých materiálů, sáčky, pytle, ZIP sáčky, vázací pásky, balicí papíry, vlnité lepenky, tašky, výplňové materiály a mnoho dalšího pro usnadnění balení.
Objednávky expedujeme do 24 hodin od jejich obdržení, zákaznicí mají na výběr z několika druhů dopravy a ti, kteří mají zájem o osobní odběr, si mohou své objednávky vyzvednout v naší pobočce v Brandýse nad Labem.
Veškerý obalový materiál z naší nabídky, můžete vyhledávat přímo v kategoriích, nebo využít vyhledávače s našeptávačem a v neposlední řadě lze využít rozšířeného vyhledávání, které vám umožní vyhledat kartonové krabice pomocí vámi definovaných rozměrů.