Potřebujete si zjednodušit organizaci a úklid?

Začněte už dnes používat kartonové úložné krabice a boxy.

Vyrábíme úložné papírové krabice a boxy z pevné kartonové lepenky pro snadné ukládání a organizaci. Pro domácnosti i firmy jsou úložné boxy velmi praktickým a oblíbeným pomocníkem.  Potřebujete v domácnosti uskladnit sezónní oblečení a boty, schovat hračky se kterými si vaše děti již nehrají nebo uschovat knihy, které již nečtete, pak je pro vás nejsnadnější řešení použít kartonové úložné boxy. Boxy velmi snadno popíšete a vložíte do regálu, skříně nebo je položíte do komory jen tak na podlahu a díky popsaní vždy najdete co hledáte. Menší úložné krabice z naší nabídky jsou vhodné také pro úschovu dokladů, dopisů, o které nechcete přijít, návodů k použití, fotografií nebo třeba výkresů vašich dětí ze školky, i tyto úložné papírové krabice lze velmi snadno popsat a uložit kam je třeba.
Úložné boxy a krabice jsou také výborným pomocníkem pro firmy při organizaci jejich dokladů, smluv anebo třeba ve skladech na snadné rozdělení náhradních dílů, součástek a dalších drobností, o kterých je potřeba mít přehled a není vhodné je nechat v otevřených boxech z důvodu zaprášení. V úložných krabicích vše velmi snadno uchová v regálech a díky popsání bude i vše snadno dohledatelné.
 
ulozny box
 
Úložné papírové boxy a krabice vyrábíme z kartonové lepenky. S ohledem na jejich širokou škálu použití vyrábíme boxy a krabice z pevnějších materiálů, které snesou i uskladnění těžšího obsahu. Naše úložné boxy jsou vyráběny s odklopných víkem z důvodu usnadnění manipulace a jednoduchosti použití. Výhodou odklopného víka je, že ho nemusíte někam odkládat a poté ho hledat, víko je stále součástí krabice. Všechny naše boxy lze snadno popsat ze všech stran anebo pokud máte kreativní ducha, můžete je snadno ozdobit. Výhodou úložných kartonových krabic a boxů je nejen jejich cena, která na rozdíl o plastových a textilních boxů je výrazně nižší, ale též i jejich ekologický přínos, kartonové lepenky jsou 100 % recyklovatelným.

úložné krabice a boxy
 
V naší nabídce kartonových úložných boxů a krabic naleznete několik druhů a velikostí vhodných pro různé využití.
Širší nižší krabice vhodné pro snadné uložení pod postel, polic ve skříních nebo regálech, které se hodí jak pro uschování textilu, hraček, knih nepoužívaného nádobí apod.
Vyšší a užší krabice jsou vhodnější pro vkládání do regálů, jedná se o menší krabice, které lze naplnit obsahem v menší množství, jsou taktéž ideálním řešením pro uchovávání dokladů, listin, starých časopisů, fotografií apod.
 
Úložné krabice a boxy papírové jsou prostě ideálním pomocníkem pro milovníky pořádku. Praktické a kvalitní úložné boxy a krabice, ochrání vše, co chcete uchovat, jsou jednoduché, praktické a 100 % ekologické.
 

 

Související produkty