Jak efektivně balit drobné produkty?

Aneb proč je někdy lepší obálka než krabice

Kartonové, plastové nebo bublinkové obálky mají něco společného. Ačkoli to vypadá, že pojmou jen tenký produkt ve tvaru obdélníku, opak je pravdou. Obálky jsou často skvělou volbou pro balení drobných předmětů a mohou nabídnout několik výhod oproti tradičním krabicím. 

1. Ekonomická volba: Obálky jsou obvykle levnější než krabice, navíc nepotřebujete další obalové materiály, jako je izolepa či výplň, takže ušetříte. Obálky vám také sníží náklady na dopravu díky své váze a velikosti. Což se může promítnout i do ceny dopravy pro zákazníky a vy tak získáte konkurenční výhodu.

2. Menší rozměry: Obálky jsou kompaktní a zabírají méně místa než krabice. Ve skladu či na prodejně tak získáte více místa.  

 

3. Snadná manipulace: Balení do obálek je obvykle jednodušší a rychlejší než balení do krabic. Obálky vám pomohou zvýšit efektivitu expedice. 

kartonové obálky

 

4. Ochrana proti poškození: Obálky s bublinkovou fólií nebo kartonové obálky poskytují dostatečnou ochranu drobným produktům při manipulaci a transportu 

 

5. Snadnější otevírání: Pro zákazníky jsou obálky praktičtější, snadno se otevírají a dají se znovu uzavřít bez použití lepící pásky 

 

A co vše do obálek můžete zabalit? 

Oblečení, knihy, šperky, drobné dekorace, vitamíny a mnoho dalšího...