Chytré obaly – rychlouzavírací krabice

Optimalizujte svůj balicí proces pomocí rychlouzavíracích krabic. Balte 3x rychleji!

V současné době se vše zrychluje, všichni se snažíme zrychlit a zoptimalizovat své výrobní procesy, balení a posléze i expedici. Ovšem, ne každý má k dispozici automatickou balící linku, a tak se hledají způsoby, jak zefektivnit a zrychlit ruční balení.

Proto se v poslední době na trhu objevují stále nové a nové typy kartonových krabic, které jsou konstruovány tak, abych jejich složení a uzavření zvládl během několika málo vteřin každý. Stačí pouze uchopit krabici (dodávána v plochém stavu) a jednoduchým pohybem – ruce proti sobě – ji složit, vložit zboží, na víku odstranit ochranný pásek a přilepit. Krabici poté opatřit adresním štítkem nebo fóliovou obálkou pro vložení faktury a zásilka může být expedována.


Výhody rychlouzavíracích krabic ColomPac®

  • váha a pevnost kartonu
  • rychlost složení
  • žádné další lepení nebo vázaní
     

Nevýhody e-krabic

  • vyšší cena oproti běžné kartonové krabici
     

Na první pohled se zdá, že cena rychlouzavíracích krabic ColomPac® je proti běžným krabicím vyšší, ale je to opravdu jen na první pohled. Při používání klasických klopových krabic je nutné k základní ceně připočíst ještě další náklady, vázací nebo lepicí pásku, vyšší hmotnost – zvýšení nákladu na přepravné, delší čas práce – složení, fixace a vyplnění trvá 3 déle než u rychlouzavíracích krabic. Takže i při vyšší ceně rychlouzavíracích krabic, je jejich používání efektivnější a mnohdy i levnější.  

 

rychlouzavírací krabice výhody

 

Základní druhy rychlouzavíracích krabic

Rychlouzavírací krabice klopové – nahrazují klasickou klopovou krabici. Víko je opatřeno bezpečný samolepicím uzávěrem a integrovaným odtrhovacím páskem pro snadné otevření. Rychlé složení zatlačením na boky. Automatické dvojité dno. Není nutné žádné dodatečné skládání a lepení.

rychlouzavírací klopové krabice

Výškově nastavitelné rychlouzavírací krabice – je v základní konstrukci stejná jako klopová rychlouzavírací krabice, ale obsahuje navíc možnost úpravy výšky pomocí předdefinovaných rysek. Výšku krabice jednoduše upravíte pomocí technického nože. Složení krabice je velmi rychlé, stačí zatlačit na oba boky. Víko je opatřeno bezpečný samolepicím uzávěrem a integrovaným odtrhovacím páskem pro snadné otevření. Stabilní dvojité automatické dno.

výškově nastavitelné krabice
 

Rychlouzavírací poštovní krabice moderní alternativa klasických poštovních krabic, ideální pro e-commerc. 4 bodová, předem lepená konstrukce umožňuje snadné a rychlé složení a uzavření. Krabice jsou optimalizovány do výšky 50 mm (maxi dopis) pro snížení nákladu na poštovné. Integrovaný samolepicí uzávěr a proužek pro snadné otevření. Ploché uzavřené dno.

rychlouzavírací poštovní krabice

Krabice Return® Box ColomPac – profesionální krabice pro zaslání tam a zpět. Speciální konstrukce umožňuje složení za méně než 3 sekund. Speciální konstrukce zrychlí složení na méně než 3 sekundy. Samolepicí uzávěr. Snadné otevírání díky integrovanému odtrhávacímu pásku. Integrovaný uzávěr ColomPac® pro zpětné uzavření již otevřené krabice. Ploché dno, zvýšená boční ochrana.

return box rychlouzavírací
 

Poštovní rychlouzavírací krabice bezpečnostní – tento typ krabic je vhodný pro citlivější předměty (elektroniku, kosmetiku, počítačové příslušenství a mnoho dalšího). Snadná manipulace a rychlá montáž, stačí pár pohybů rukou a krabice je složená. Obvodová, dvojitá a lepená ochrana hran a rohů zajišťuje extrémní stabilitu a pevnost při stohování i transportu. Speciální kapsa uvnitř krabice vhodná pro průvodní dopis, fakturu nebo návod k použití.

bezpečnostní rychlouzavírácí krabice

Rychlouzavírací krabice na knihy a šanony – krabice na knihy s variabilní výškou plnění až do 80 mm, krabice na šanony koncipovány pro šanony A4 s maximální výškou plnění až 80 mm. Snadné plnění díky pevným bokům. Stabilní krabice s ochranou rohů a hran. Integrovaný lepicí pásek pro snadné uzavření a otevření.

na knihy a šanony