Jak zabalit křehké zboží, aby přežilo "jemné" zacházení při přepravě

…aneb jak zabalit například láhev, když nemáte k dispozici speciální přepravní proti nárazovou krabici.

Zabalit láhev nebo jiné křehké zboží, které já náchylné na zacházení při přepravě se dá vyřešit několika způsoby. Zakoupit speciální přepravní obaly, ale jejich cena je samozřejmě vyšší než u běžných kartonových krabic. Nebo využít tak trochu jinou fixaci přepravovaného produktu.
 
Při balení jsme použili tyto produkty z našeho e-shopu:
  • kartonovou krabici
  • kartonovou proložku
  • průtažnou ruční fólii tzv. granát
  • držák na ruční fólii
  • lepicí pásku standardní
  • držák na lepicí pásku
 
A jak na to? Velmi jednoduše. Nejdříve fixační proložku ohněte dle předem připravených rylů a to tak, že po celé délce z obou stran ohneme okrajové části dospod (pod podložku), tím dojde k upravení šířky fixační proložky. Délku proložky opět přizpůsobíme ohnutím dle předpřipravených rylů a to tak, aby se části proložky, které se nedotýkají dna při vložení do kartonové krabice bočních stěn. Poté stačí na takto připravenou proložku, fólii přichytit zboží určené k zabalení a vložit do krabice.
 
V našem videu se můžete podívat jak snadno a rychle zabalit křehký předmět a také se dozvědět, jak dopadl obsah zásilky, když se přeprava tak trochu zvrtne v házenou.


 

Pokud máte zájem o cenovou kalkulaci námi předvedeného typu balení s využitím fixační proložky, můžete si ji nechat zaslat přímo na Váš email. K odeslání kalkulace prosíme použijte odkaz zde.