Papírové tašky jako obal budoucnosti

Papírové tašky rozhodně nejsou určené na jedno použití. Kvalitní tašky z pevného papíru se dají využívat opakovaně.

V posledních letech tuto změnu pozorujeme všichni. Igelitové tašky pomalu mizí ze světa, obchody už je nerozdávají každému zákazníkovi jen tak na počkání a někdy je dokonce úplně nahrazují papírovými. A právě papírové tašky se řadí mezi obalové materiály budoucnosti.
 

Na igelitových taškách samo o sobě není zase tolik špatného. Hodně toho vydrží, jsou vodě odolné, pevné, skvěle skladovatelné a dají se používat opakovaně. Problém však spočívá v tom, jak jsme s nimi doposud zacházeli. Opakovaně jsme je nevyužívali, a mnohdy jsme ani nebyli schopni je vyřadit do kontejneru na plasty, aby došlo k jejich následné recyklaci. Papírové tašky jsou v tomto ohledu pro přírodu daleko snesitelnější. Nezatěžují životní prostředí, vyrábí se z obnovitelného zdroje a lze je recyklovat. A když to náhodou neuděláte, v přírodě se, na rozdíl od plastu, rozloží. Jsou 100% ekologické!


papírové tašky
Papírové tašky rozhodně nejsou určené na jedno použití. Kvalitní tašky z pevného papíru se dají využívat opakovaně, pokud se k nim budete chovat jen trochu šetrně, tedy nebudete je vystavovat vlhkosti a přílišně mačkat. A jakmile taška doslouží, jednoduše ji vyhodíte do modrého kontejneru na papír, a tím jí darujete další život.
 
Papírové tašky jsou mnohem estetičtější
 
Ano, igelitka má své výhody – například ochrání obsah i před deštěm, je-li z pevného igelitu, tak neprosákne a jen tak snadno se neprotrhne. Avšak také papírové tašky mají své nesporné klady. Především vypadají daleko elegantněji, ostatně proto se používají i jako dárkové tašky. Určitě si vybavujete papírové tašky na víno či barevné papírové tašky, v nichž se dávají dárky k narozeninám. A to je teprve začátek.
 
V naší nabídce objevíte papírové tašky nejrůznějších rozměrů. Většina papírových tašek v naší nabídce poslouží k variabilnímu víceúčelovému použití. Naše tašky jsou vybaveny buď plochými uchy či kroucenými uchy a mají pevné dno díky jeho vyztužení vlepeným listem. Tašky s plochými uchy jsou cenově příznivější. Za tašky s kroucenými uchy si sice připlatíte, ale můžete je použít jako dárkové tašky.

dárkové tašky červené


Speciální tašky na menu box mají vnitřní rukojeti s výztužnou fólií a zpevněné dno, což zajišťuje dostatečně vysokou nosnost. Díky bočním skladům jsou velmi prostorné a flexibilní, což dodává těmto taškám na maximální praktičnosti. Variace s elegantním potiskem navíc vypadají tématicky a originálně. Vybrat si můžete samozřejmě i klasické hnědé provedení.

Dárkové papírové tašky nabízíme v různých barevných provedeních a hodí se tak na vícero příležitostí, ať už jsou to narozeniny, svátek nebo výročí. Nezapomínáme ani na sezónní poptávku a sortiment vždy obohacujeme o vánoční papírové tašky.

Obalové materiály nabízíme za zajímavé ceny a množstevní slevy se zpravidla odvíjejí od počtu zakoupených kusů.