Antimikrobiální pěnové mýdlo do zásobníku Celtex 900 ml

Antimikrobiální pěnové mýdlo do zásobníku Celtex 900 ml
Kód
CE.88110
SAP ID
CEL/88110/PC
Množstevní slevy
Počet kusů
Sleva
bez DPH
s DPH
od 1 ks
0%
215,50 Kč
260,76 Kč
od 4 ks
10%
193,95 Kč
234,68 Kč
od 20 ks
20%
172,40 Kč
208,61 Kč
od 480 ks
35%
140,07 Kč
169,49 Kč
Cena celkem bez DPH
215,50 Kč
Cena celkem s DPH
260,76 Kč
Skladem 162 / ks - expedice do 24 hodin
Minimální odběr
1 ks
 

Antimikrobiální pěnové mýdlo do zásobníku - bezpečná hygiena pro náročné provozy. Toto čiré, neparfemované pěnové mýdlo je navrženo pro prostředí, kde je důležitá maximální čistota a minimální riziko kontaminace. Obsahuje účinnou antimikrobiální složku O-Phenylphenol (OPP), která pomáhá eliminovat nežádoucí mikroorganismy a přispívá k udržení vysokého hygienického standardu. Díky jemnému složení bez parfemace a barviv je vhodné i pro citlivou pokožku a časté použití.

Mýdlo je kompatibilní s ručními dávkovači pěnového mýdla Formatic, vhodné pro použití v kancelářích, gastronomii, zdravotnických zařízeních, školách nebo veřejných prostorách. Splňuje požadavky systému HACCP, což z něj činí spolehlivou volbu pro provozy, kde je hygiena prioritou.

Pěnová konzistence zajišťuje ekonomické dávkování a příjemný pocit při mytí rukou. Obohaceno o změkčovadla, která chrání pokožku před vysušováním a zanechávají ji svěží a hebkou.

  • Bez parfemace, barviv a rozpouštědel
  • Obsahuje OPP (O-Phenylphenol)
  • Dermatologicky testováno, obohaceno o změkčovadla
  • Úsporné dávkování, příjemná aplikace
  • Vhodné pro gastro provozy a přípravny jídel
 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

Nahoru