Isolda krém na ruce heřmánek s arganovým olejem 100 ml

Isolda krém na ruce heřmánek s arganovým olejem 100 ml

Kód
H40.50.030
SAP ID
CN/VPKRH001098/PC
Cena celkem bez DPH
18,62 Kč
Cena celkem s DPH
22,53 Kč
Skladem 42 / ks - expedice do 24 hodin
Balení obsahuje
25 kusů
 
Minimální odběr
1 ksu
 
Počet kusů v krabici
25 kusů
Počet kusů na paletě
3500 ks

Isolda krém na ruce heřmánek s argonovým oleje pro podporu a urychlení procesu hojení kůže bez krvácení, který obsahuje extrakt z heřmánku pravého a arganový olej. Krém spojuje vyživující vlastnosti arganového oleje a hojivé účinky heřmánku. Pravidelnou aplikací pokožka získává zpět svoji vitalitu a odolnost. Isolda krém na ruce se snadno vstřebává a je vhodný pro každodenní použití. Krém není určen pro aplikaci na otevřené rány, ale podporuje hojení namáhané a podrážděné kůže.

  • Jemná vůně
  • Kombinace heřmánku a arganového oleje
  • Snadné vstřebávání

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla) je velice ceněnou bylinou pro použití vnitřní, inhalační i vnější použití s účinkem antiseptickým, zklidňujícím, protizánětlivým a zkracujícím dobu hojení a regenerace ran. Vedle známých složek jako je azulen, bisabolol, které mají zejména zklidňující a regenerační účinky, obsahuje i kyselinu salicylovou, flavonoidy, glykosidy a jiné aktivní látky.

Arganový olej je získáván ze semen argánie trnité (Argania spinosa), někdy také nazývaný „marocké zlato“ patří díky vysokému obsahu aktivních látek, jako jsou nenasycené mastné kyseliny, skvaleny, tokoferoly a vitamíny k velmi ceněným olejům. Vyživující a zvláčňující vlastnosti jej předurčují i k všestranné péči o pleť.

ZnačkaIsolda
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty