Banner 3

Banner 3
Sada na výrobu mačkaného papíru: stroj + držák + 1 role papíru
Sada na výrobu mačkaného papíru: stroj + držák + 1 role papíruSada na výrobu mačkaného papíru: stroj + držák + 1 role papíruSada na výrobu mačkaného papíru: stroj + držák + 1 role papíru

Sada na výrobu mačkaného papíru: stroj + držák + 1 role papíru

Vaše cena bez DPH za 1 ks
4 590,00 Kč
Vaše cena s DPH za 1 ks
5 553,90 Kč


Dostupnost
Skladem Ano
Kód
24.950.005

Výroba mačkaného papíru se s naší sadou stane pro Vás hračkou. Sada obsahuje:

Ruční stroj na výrobu mačkaného fixačního papíru TUBEPACK. Stroj je ideální pro firmy s nižší spotřebou fixačních materiálů. Fixační stroj TUBEPACK slouží pro výrobu papírového fixačního materiálu. Vyplněním přepravního obalu fixačním papírovým materiálem, vznikají deformační zóny, které ochraňují produkty před nárazy a otřesy. Stroj je možné přimontovat k pracovním stolům nebo deskám. Velmi snadné použití: papír se zasune formovacího zařízení, po vytažení požadovaného množství se papír odtrhne díky perforaci skládaného papíru.

Jednoduchý kovový stolní odvíječ / stojan na role do šíře 600 mm. Je vhodným doplňkem k ručnímu stroji TUBEPACK na výrobu mačkaného papíru.

Fixační papír pro mačkací stroj TUBEPACK, ekologická nízkonákladová výplň pro jakýkoliv druh obalu. Ochraňuje zboží před posunem v krabicích při balení, přepravě i skladování. Vyroben z recyklovaného papíru. Lze je i použit i opakovaně. Role bez dutinky.
 

 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty