Potištěné pásky

Odlište své obaly od konkurence a objevte potenciál potištěné lepicí pásky.

Potisk lepicí pásky u nás probíhá tzv. metodou vrchního potisku, která umožňuje výrobu i menšího množství kusů (36 kusů – návin 66 metrů, šíře 48 mm). Lepicí pásky jsou potištěné na speciálním flexotiskařském stroji. Vrchní potisk je velmi výhodný pro menší a střední množství pásek.
Pásky se standardně tisknou na bílý základ, na kterém vynikne jakákoliv barva, ale je možné zvolit i odlišnou barvu nosiče (lepicí páska určená k potisku) - hnědá HAVANA, transparentní, červená, žlutá. Samotný potisk pak probíhá přímými barvami, kterým se říká Pantone a jsou celosvětovým uznávaným barevným standardem. Potisk se je možné realizovat jednobarevný, dvoubarevný a tříbarevný.

Před samotným zahájením výroby je nutné vyrobit štoček (jedná se vlastně o takové větší razítko), který přenáší barvu na lepicí pásku. Délky štočku jsou pevně stanoveny a od jejich délky se také odráží grafický návrh pro jednotlivý tiskový krok. V současnosti se nejběžněji využívají štočky v délce: 150 mm, 188 mm, 251 mm a 310 mm. V případě vícebarevného tisku je nutné štoček vyrobit pro každou jednotlivou barvu. Štoček lze využít opakovaně, a proto se vyrábí pouze při prvním potisku.

Štoček a práci s ním můžete prohlédnout ve videu:


Lepicí páska s individuálním potiskem funguje na Vaší zásilce jako tzv. dva v jednom, identifikuje odesílatele na první pohled a působí jako bezpečnostní pečeť proti vniknutí. S ohledem na možnost malého množství potištěných pásek v jedné sérii se v poslední době pásky využívají také jako velmi levné reklamní plochy. Například pro sezónní nabídky, speciální akce nebo přání k různým svátkům (vánoce, velikonoce atpod.). Potištěná páska Vás levně a viditelně odliší od konkurence. A pokud svým zákazníkům rádi dáváte něco navíc, nechte si vyrobit dekorační pásku třeba s vánočním motivem, nenásilně do grafického motivu zakomponujte Vaše logo a dostaňte se i k jiným potencionálním zákazníkům.

A jak probíhá potisk lepicí pásky v praxi Vám přiblíží naše video:
 

Video
Rádi byste zkusili potištěné lepicí pásky? Podívejte se na naši nabídku zde
Nebo využijte dubnovou nabídku na akční potisk lepicích pásek v počtu 180 kusů, více zde…